Logoمی شود دنیا گلستان در سحر * از خدا خواهم شوم از دلربایان سحر

فردا
دحو الارض، مطابق با بیست و پنجم ماه ذوالقعده و 1 آبان 1390 روزی است که خداوند با نظر به کره زمین، به جهان خاکی حیات بخشید. از این روز، بخش هایی از کره زمین ـ که سراسر از آب بود ـ شروع به خشک شدن نمود تا ...
یکشنبه روز «دحوالارض» است. در متون و روایات دینی، ‌برای این روز و شب پیش از آن آثار و بركاتی ذكر شده است.
برای بهره‌گیری شما دوستان از برکات و اعمال این شب و روز مبارک، مطلب زیر تقدیم می‌شود:

برای ادمه اینجا کلیک شودطبقه بندی: اهل بیت عصمت وطهارت، 
کلمات کلیدی: دحو الارض، عید90، گسرش زمین، علی ابن ابی طالب، اسلام، مکه، کعبه، شیعه،
به اشتراک گذاری:
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در پنجشنبه 28 مهر 1390 توسط بهایی پژوه

Logo   با توجه به اکران فیلم شکارچی شنبه در کشور برخوددانستم که درباره آن مطالبی عنوان کنم و توضیحات جامعی در این باره آورده باشم، که البته این فیلم و داستان آن به بهاییت هم مربوط می شود که امیدوارم مورد استفاده شما دوستان عزیز قراربگیرد.

و اما چند دلیل آقای شیخ طادی سازنده این فیلم را در اینجا عنوان می کنم که دلایل از این قرارند:

انگیزه اصلی من در ساخت‌ «شکارچی شنبه» دفاع از مرزهای فرهنگی بود
در این نشست، شیخ‌طادی بیان داشت: یکی از انگیزه‌های اصلی ساخت این فیلم دفاع از مرزهای فرهنگی بود، و «شکارچی شنبه» جزیی از یک سه‌گانه است که ممکن نیست کسی به دنبال ساخت نسخه‌های بعدی آن برود، حتی آقای شمقدری گفتند که من این فیلم را نمی‌فهمم، این در حالی است که ما می‌توانستیم با این فیلم یک حصار دفاعی داشته باشیم به جای مشت هوا کردن و شهاب وار حرکت کردن.
وی افزود: قرار بود تولید این فیلم نقشی پیش‌گیرانه داشته و انگیزه تولید فیلم علیه ایران را کم کند و به دلیل هجمه مدام دشمن به مرزهای فرهنگی احتیاج به زنجیروار بودن تولید این فیلم بسیار احساس می‌شد، اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

اخبار واصله حکایت از آن دارد که فرقه ضاله "بهائیت" در تلاشی تازه..

دوستان ادامه را حتما مطالعه کنید


برای ادامه مطلب اینجا کلیک کنیدطبقه بندی: ایران وبهاییت،  معرفی بهاییت،  اخبار بهاییت، 
کلمات کلیدی: شکارچی شنبه، بهاییت، سلوک بهایی، بها الله، آمریکا، اسرائیل، بهایی، عباس افندی، روحیه مکسول، عید رضوان، عص امروز، ماهواره، شبکه ماهواره ای بهاییت، صهیونیسم، فرقه ضاله بهاییت، سینما و فیلم شکارچی شنبه، سینما، ایران،
به اشتراک گذاری:
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در چهارشنبه 27 مهر 1390 توسط بهایی پژوه
Logoدرباره طول امام زمان عجل الله تعالی شریف بحث های زیادی وجود دارد که در این مقال نمی گنجد اما بنده به در حد وسع خود والبته با یاری جستن از وبلاگ دریچه ای به سوی حقیقت بهاییت نظرات اجمالی که در باره طول عمر اما زمان عج وجود دارد را آورده و البته به نظراتی که در این باره در کتب بهاییت هم آمده است اشاره خواهم کرد.
در علم طب ثابت گردیده که عمر طبیعی انسان به 80-70 سال نیست، پاولوف مرز طبیعی حیات انسان را 100 سال می دانست. مچینکوف می گفت: عمر طبیعی یک انسان 150 تا 160 سال ؛ وکوفلاند ، پزشک آلمانی 200 سال؛ فلوگر، فیزیولوژیست معروف 600 سال ؛ و بیکن ، فیلسوف و دانشمند انگلیسی 1000 سال برای عمر طبیعی انسان معین کرده اند. ولی این عقیده از طرف فیزیولوژیست های امروز در هم شکسته شده و مسٲله ی حدّ ثابت در عمر طبیعی ابطال گردیده است. به گفته ی پرفسور اسمیس ، استاد دانشگاه کلمبیا ؛ همانگونه که سرانجام دیوار صوتی شکسته شده و وسایل نقلیه ای با سرعتی مافوق صوت به وجود آمد ، یک روز دیوار سنّ انسانی نیز شکسته خواهد  شد ، و از آنچه تا کنون دیده ایم فراتر خواهد رفت.

برای ادامه اینجا کلیک کنیدطبقه بندی: معرفی بهاییت،  حرف حساب شیعه، 
کلمات کلیدی: امام زمان، صاحب الزمان، حضرت مهدی، اباصالح، طول عمر امام زمان، بها الله، بهایی، بهاییت، میثم، 2013، بهایی پژوهی، راز طول عمر، دلایل طول عمر امام زمان، یا امام زمان، مهر ماه،
به اشتراک گذاری:
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در پنجشنبه 21 مهر 1390 توسط بهایی پژوه
به گزارش «رهوا» از شیعه آنلاین، جدیدترین اخبار و اطلاعات رسیده به خبرنگار ما، حاکی از آن است که پس از تجزیه کشور سودان، با همکاری مقامات اوگاندا و اتیوپی، اسراییلی ها در حال گسترش بهاییت در قاره آفریقا هستند.

بهاییان که اغلب آنها فارسی زبان هستند با توزیع پول های فراوان در کشورهای فقیر آفریقایی از محبوبیت و قدرت قابل توجهی برخوردار شده اند.

گفتنی است این محبوبیت به گونه ای است که کشور"بوتسوانا" واقع در شمال آفریقای جنوبی که یکی از بزرگ ترین مخازن الماس جهان را در خود جای داده، ریاست رادیو و تلوزیون را در اختیار یک ایرانی بهایی قرار داده است.
برای ادامه مطلب اینجا کلیک کنیدطبقه بندی: اخبار بهاییت، 
کلمات کلیدی: سلوک بهایی، بها الله، بهاییت، آمریکا، ایران، اخبار بهاییت، سودان، جنگ 33 روزه، اسرائیل، لبنان، برنامه جدید بهاییت درجهان، فاش شدن برنامه جدید بهاییت، الماس، مخازن الماس، ایرانی بهایی، حزب الله لبنان، آفریقا، رژیم صهیونیستی،
به اشتراک گذاری:
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در پنجشنبه 14 مهر 1390 توسط بهایی پژوه
  با حضور ولی امر مسلمین جهان؛
پنجمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین دقایقی پیش با حضور رهبر معظم انقلاب آغاز شد.
خبرگزاری فارس: پنجمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین آغاز شد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، پنجمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین دقایقی پیش با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ولی‌امر مسلمین جهان آغاز شد.

در این اجلاس 2 روزه، بیش از 50 هیئت پارلمانی، شخصیت‌ها و اندیشمندان و صاحب‌نظران سیاسی و برخی مقامات سیاسی از کشورهای اسلامی و غیراسلامی حضور داشته و به ترتیب در این اجلاس سخنرانی خواهند کرد.

و اما ربط بهاییت و صهیونیست را در انتهای مطلب بخوانیدادامه خبرکلمات کلیدی: فلسطین، انتفاضه، فلسطین وطن فلسطینیان، رهبر ایران، ولی امر مسلمین جهان، امام خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، تقسیم فلسطین، تجزیه فلسطین، حمایت از فلسطین، اجلاس بین المللی حمایت از فلسطین، انتفاضه مسجد الاقصی، انتفاضه فلسطین، توطئه غرب، آزادی فلسطین، سرزمین فلسطین، مردم فلسطین، نهر تا بحر، آمریکا، اسراییل، صهیونیسم، بهاییت، بهاییان، بهایی، عمال انگلیس، رژیم منحوس، رژیم جعلی، رژیم اسرائیل، یهود، یهودی، فلسطینی، مسلمان، سر عباس افندی، چرچیل، وزیر مستعمرات بریتانیا، دولت انگلیس، کانون ملی یهود، شوقی افندی، ولی امر، شوقی ربانی، سازمان ملل متحد، استعمار، دول استعماری، حفظ منافع بهاییت، قبر علیمحمد شیرازی، قبر میرزا حسینعلی بهاء، قبر عباس عبدالبهاء، بهایی نیوز، مجله اخبار امری، ارگان بهاییان ایران، اراضی مقدسه، دیانت بهایی، موقعیت بهاییان، مقر نظم اداری بهایی، بیت العدل اعظم، بیت المقدس، کوه کرمل، روضه مبارکه بهاء الله، حقوق بهاییان، تشکیل دولت اسراییل، لوح نوروز، تشکیل اسراییل، وعده الهی، امپریالیسم، مرکز جاسوسی، سازمان جاسوسی، سازمان بهاییت، بهایی پژوهی،
به اشتراک گذاری:
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در شنبه 9 مهر 1390 توسط بهایی پژوه
  • تعداد کل صفحات : 2  صفحات :
  • 1  
  • 2  
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو