ه گزارش بولتن نیو ز؛ در مطلبی با عنوان " فقط یك بهایی می تواند اینگونه وطن فروش باشد" نوشت: حضور كسری ناجی خبرنگار بهایی بی بی سی فارسی در ناو هواپیمابر یواس اس آبراهام لینكلن هنگام خروج از تنگه هرمز و پخش گزارش آن از بی بی سی فارسی بازتاب بسیار منفی ای در میان بینندگان این شببكه تلویزیونی داشته است.

آنها معتقدند این اقدام ضد ایرانی آن هم به این شكل علنی و رسوا، تنها از یك بهایی بر می آید.

این اقدام بی بی سی فارسی پس از این صورت گرفت كه یكی از برنامه های" نوبت شما" با موضوع تهدید ایران به بستن تنگه هرمز به محلی برای تایید سیاست های دفاعی جمهوری اسلامی تبدیل شد و پس از آن بود كه بی بی سی با برنامه های متعدد سعی كرد روی افكار مخاطبانش در این زمینه كار كند و گزارشات متعددی دراین باره پخش كرد.

اما گزارش مفصل كسری ناجی از ناو هواپیمابر یواس اس آراهام لینكلن هنگام خروج از تنگه هرمز با هدف نشان دادن قدرت آمریكا در حالیكه خبرنگار روی عرشه ناو آمریكایی رو به ایران ایستاده، آنقدر منزجر كننده بود كه تاثیرات رپرتاژ بی بی سی برای نیروی دریایی آمریكا را معكوس كرد.

شاید اگر یك خبرنگار آمریكایی این گزارش را تهیه كرده بود اینقدر منزجر كننده نمی بود اما اینكه چگونه یك ایرانی بتواند در ازای پول چنین كاری را انجام دهد باید گفت: تعجب نكنید یك بهایی می تواند اینگونه وطن فروش باشد.

به اشتراک گذاری:
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در شنبه 20 اسفند 1390 توسط بهایی پژوه