چند روز پیش در خبر گزاری رجا مطلبی  با عنوان (یك بهایی تازه مسلمان شده:اسلام آوردن من جامعه بهایی را بشدت نگران کرده است ) منتشر شد. بنده هم مناسب دیدم كه در این پست به این اتفاق مهم اشاره كرده و همین شد كه خود متن عنوان شده در رجا نیوز را در اینجا عنوان می كنم. یک بانوی بهایی در استان کهگیلویه و بویراحمد كه در ایام سوگواری سید و سالار شهیدان، به دین مبین اسلام مشرف و از فرقه ضاله بهائیت برائت جست، گفت: اسلام آوردن من جامعه بهایی را بشدت نگران کرده است.
ادامه را حتما مطالعه فرمایید       

به گزارش خبرگزاری دانشجو، همزمان با ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) یکی از اعضای فرقه ضاله بهائیت به دین مبین اسلام مشرف شده و از فرقه ضاله بهائیت برائت جست.

مهوش روز خوش، بانوی تازه مسلمان شده بهایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» در یاسوج، به تشریح چگونگی اسلام آوردن خود پرداخت و گفت: دلیل اصلی و اساسی من برای پذیرفتن دین اسلام کامل‌ بودن این دین بود؛ چراكه اسلام کوچک‌ترین نیاز انسان را نیز برای پیروان خود ترسیم كرده است.

 

وی با ابراز خوشحالی از گرایش خود به اسلام افزود: در گذشته موقعیت برایم  فراهم نبود که مسلمان شوم ولی اکنون که به یاری همسرم مسلمان شده‌ام بسیار خوشحالم و احساس شوق و انگیزه بالایی برای زندگی در جامعه مسلمانان را دارم.

این بانوی تازه مسلمان شده، رهایی از فرقه ضاله بهائیت را آرزوی دیرینه خویش ‌دانست و تصریح کرد: بنده با کمال اختیار، اراده و صحت جسمانی و نفسانی کامل‌ترین و آخرین دین آسمانی را پذیرفته‌ و به آن افتخار می کنم.

روز خوش که با یک جوان مسلمان در یکی از روستاهای اطراف یاسوج ازدواج کرده است، اظهار داشت: اسلام آوردن من جامعه بهایی را نگران كرده و آنها اعلام کرده اند كه چنانچه به فرقه ضاله بهائیت بازگردم؛ دوباره با آغوش باز مرا خواهند پذیرفت.

وی اسلام را تنها صراط مستقیم و راه کمال انسانی و سعادت دنیا و آخرت معرفی کرده و از سایر کسانی که در فرقه ضاله بهائیت هستند دعوت كرد که با بیداری، آگاهی و اختیار به دین مقدس اسلام بپیوندند.


طبقه بندی: اخبار بهاییت، 
کلمات کلیدی: بهاییت، مهوش روز خوش، كهكیلویه، محرم، مسلمان شد، مصتبسر، میثم، بها الله، اسرائیل، حكیمی، جاسوس سیا، تعزیه، امام حسین، ایام سوگواری، بهایی، بهایی پژوهی، تسجیل، rq170،
به اشتراک گذاری:
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در چهارشنبه 30 آذر 1390 توسط بهایی پژوه
نمایش نظرات 1 تا 30