به گزارش «رهوا» از شیعه آنلاین، جدیدترین اخبار و اطلاعات رسیده به خبرنگار ما، حاکی از آن است که پس از تجزیه کشور سودان، با همکاری مقامات اوگاندا و اتیوپی، اسراییلی ها در حال گسترش بهاییت در قاره آفریقا هستند.

بهاییان که اغلب آنها فارسی زبان هستند با توزیع پول های فراوان در کشورهای فقیر آفریقایی از محبوبیت و قدرت قابل توجهی برخوردار شده اند.

گفتنی است این محبوبیت به گونه ای است که کشور"بوتسوانا" واقع در شمال آفریقای جنوبی که یکی از بزرگ ترین مخازن الماس جهان را در خود جای داده، ریاست رادیو و تلوزیون را در اختیار یک ایرانی بهایی قرار داده است.ناگفته نماند تسلط بهاییان بر ذخایر الماس کشورهای فقیر آفریقایی، انحصار این فرقه ضاله در صنعت الماس را روز به روز گسترش می دهد. بهاییان در نظر دارند اوگاندا را به مرکزیت دینی بهاییان در قلب آفریقا تبدیل کنند.

در پایان گفتنی است بسیاری از هزینه های بازسازی رژیم صهیونیستی پس از حنگ 33روزه با حزب الله لبنان توسط بهاییان و از درآمدهای ناشی از فروش الماس کشورهای فقیر آفریقایی پرداخت شد.

منبع خبر:
http://rahva.ir

کد خبر: 22186
طبقه بندی: اخبار بهاییت، 
کلمات کلیدی: سلوک بهایی، بها الله، بهاییت، آمریکا، ایران، اخبار بهاییت، سودان، جنگ 33 روزه، اسرائیل، لبنان، برنامه جدید بهاییت درجهان، فاش شدن برنامه جدید بهاییت، الماس، مخازن الماس، ایرانی بهایی، حزب الله لبنان، آفریقا، رژیم صهیونیستی،
به اشتراک گذاری:
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در پنجشنبه 14 مهر 1390 توسط بهایی پژوه