به مناسبت نخستین اجلاس بیداری اسلامی و شرکت بیش از 700 اندیشمند جهان اسلام در آن می طلبد که اشاره ای به این مطلب بهاییان شود که عنوان می کنند که هر دین یک دورانی دارد و با توجه مقتضای زمان خودش می باشد  و باید اسلام نیز پایانی داشته باشد که دلیل مطلب خود را (با توجه به آیه 34 سوره اعراف:  ولکل امة اجل ...   ترجمه:برای هر امتی پایانی است.. )عنوان می کنند.

و جواب اینکه:از این آیات روشن می شود که امت به معنای جمعیت و گروه است نه به معنای مذهب یا دین و اگر به پیروان مذهب ،امت گفته شود برای آن است که آنها هم برا ی خود گروهی هستند و هیچگاه در این موارد به معنای مذهب ودین عنوان نشده است.

و اماآنها استدلال میکنندکه هر دین 1000 سال عمر می کند که اگر همین حرف آنها را هم در نظر بگیریم که می گویند سال 260 سال شهادت امام حسن عسگری است و سال 1260 سال میعاد ظهور باب است.

که در جواب می  گوئیم که اولا تاریخ دقیق شهادت امام حسن عسکری 8 ربیع الاول 260 است که تا 5 جمادی الاولی 1260 آغلز دعوی علی محمد باب بیش از 56 روز اختلاف است و اگر قرار باشد هر ادعایی در این زمان حق باشد

،پس غلام احمد قدیانی نیز در همین زمان ادعایی مشابه دارد،با توجه به این مطلب کدام حق است،و البته این مطلب هم جالب است که علی محمد شیرازی در سال 1260 قمری ادعای رسالت نداشت و بلکه ادعای بابیت داشت و ادعای رسالتش را در سال 1264 قمری عنوان کرد که بازهم این نظریه رد است.

یک سوال دیگر اینکه آیا از دین بابیت! 1000 سال گذشته بود که دین بهاییت! را ادعا کردند؟

و اما نکته اصلی و مورد نظر بنده اینست که اولا دین امر پایان یافتنی نیست بلکه یک امرکامل شدنی است برخلاف ادعای بهایی ها که وقتی بهاییت آمد اسلام منقضی می شود، ما بر این اعتقادیم که دین جدید کامل کننده دین قبلی است همانطور که دین اسلام دین کامل کننده ادیان الهی گذشته می باشد،نه باطل کننده ادایان الهی پیشین.

و یک جواب به یاوه گویی های بهاییت شما که می فرمایید هر دین مقتضی زمان خودش است چرا کشور های اسلامی به این نتیجه رسیده اند که باید ازخواب غفلت و باج دادن به استکبارکه یکی از حامایان آنها اسرائیل و بیت العدل نامشروع شماست بیدار شوند و هوشیارانه در لوای دین جامع و کامل خود یعنی اسلام ناب محمدی یک امت واحده تشکیل داده و به جهان بفهمانند که تمام مدعیان حقوق بشر غربی و فرقه های نوظهور نه تنها برای جهانیان بلکه برای مریدان خود هم مفید نبوده و نیستند.

 

طبقه بندی: عقائد بهاییت، 
کلمات کلیدی: بیداری اسلامی، ایران، بهاییت، 1000،
به اشتراک گذاری:
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در شنبه 26 شهریور 1390 توسط بهایی پژوه