خبرگزاری فارس: با توجه به استقبال پرشور مردم مومن و متدین نمازگزار تهران و امضای طومار ضد بهائیت، این طومار این هفته در قم نیز امضا می‌شود.

                                                 

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با توجه به استقبال پرشور مردم متدین و نمازگزار تهران كه در سومین جمعه ماه پر بركت رمضان طومار ضد بهائیت را امضا نمودند و به واسطه آن تقاضای برچیده شدن تشكیلات بهائیت توسط دادستان كل كشور برای همیشه از این مرز بوم را خواستار شدند، این هفته و در آخرین جمعه ماه مبارك رمضان و روز جهانی قدس، مردم شهر مقدس قم نیز این طومار را امضا خواهند كرد.

همانطور كه رهبر معظم انقلاب در نماز جمعه هفته گذشته تهران فرمودند: «جمعیتی كه در سرزمین فلسطین هستند در غصب زمین اموال و موجودی ملت فلسطین شریك و عامل دست مقامات صهیونیست هستند» و از آنجایی كه مقرر فرماندهی تشكیلات بهائیات در سرزمین های اشغالی قرار دارد، لذا آنها نیز با صهیونیست ها در غصب سرزمین فلسطین شریك هستند.
این حركت مردمی دو هدف عمده را دنبال می‌كند كه در حركت نخست بر چیده شدن تشكیلات بهائیت از ایران و بعد از آن خارج شدن تشكیلات بهائیات از فلسطین است. در این حركت پرشور و مردمی، علمای عظام نیز حضور خواهند داشت.

به اشتراک گذاری:
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در پنجشنبه 3 شهریور 1390 توسط بهایی پژوه