فرناز قاضی زاده و همسرش سینا مطلبی كه هر دو از كاركنان بی بی سی فارسی هستند، با تلاش بهروز آفاق بهایی شدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، درباره رابطه و نقش موثر شبكه بی بی سی فارسی در تبلیغ فرقه ضاله بهائیت تا كنون مطالب و مستندات فراوانی منتشر و یا پخش شده است اما نكته مهم تر این است كه این فرقه به واسطه عوامل سرشناس خود در بی بی سی فارسی همچنان در حال  جذب حداكثری است.
 
* بهروز آفاق مسئول بهایی كردن كاركنان و مجریان بی بی سی فارسی
 
بهروز آفاق تبریزی یا به عبارت دیگر "بهروز یوسف زاد" كه از آوریل 2006 ریاست منطقه آسیای بی بی سی را برعهده دارد، از عوامل اصلی راه اندازی شبكه بی بی سی فارسی محسوب می شود. اما این تنها نقش مهم او در این شبكه نیست؛ بهروز آفاق از عوامل اصلی فرقه ضاله بهائیت در شبكه بی بی سی است كه نقش موثری در بهایی كردن تعداد قابل توجهی از كاركنان و مجریان این شبكه داشته است چرا كه او دغده ای به نام وطن ندارد و تمام اندیشه اش اجرای دستورات " MI6  " است!
 
* سینا مطلبی و فرناز قاضی زاده بهایی شدند
 
از جدیدترین دستاوردهای بهروز آفاق برای فرقه ضاله بهائیت، می توان به بهایی شدن سینا مطلبی از سردبیران شبكه بی بی سی و همسرش فرناز قاضی زاده مجری این شبكه اشاره كرد؛ آفاق این زن و شوهر كه در ایران برای رسانه های دوم خردادی فعالیت می كردند اما پس از فرار از كشور به جرگه مزدوران رسانه های ضدانقلاب پیوستند را طی مراسمی خاص بهایی كرد تا 2 نفر دیگر نیز به جمع بهایی شدگان بی بی سی فارسی اضافه شوند.
 
سینا مطلبی پیش از آنكه اوایل دهه 80 در ماجرای پرونده تعدادی از عناصر ضدانقلاب كه در قالب وبلاگ نویسی فعالیت می كردند، بازداشت شود، به عنوان سرویراستار با بی بی سی همكاری می كرد اما پس از احضار و بازداشت از ایران گریخت و به تركیه رفت.
 
سینا مطلبی پس از خروج از ایران در تركیه مستقر شد و پس از آنكه فرناز قاضی زاده پس از جدا شدن از همسر سابقش به تركیه گریخت، در آنجا با هم ازدواج كردند.  مطلبی پس از مدتی راهی هلند شد و با جذب بودجه های این كشور علیه ایران، به همكاری میز رسانه سازمان جاسوسی هلند پرداخت و كوشید كه فعالیتهای رسانه ای خود را از هلند علیه ایران سامان دهد اما خیلی زود و در راستای بازدهی بیشتر، جذب سرویس جاسوسی انگلیس شد و مزدور بی بی سی فارسی لقب گرفت.
 
فرناز قاضی زاده نیز بدون گذراندن دوره های آموزشی و آزمون های بی بی سی به استخدام بی بی سی فارسی درآمد  و پس از فعالیت در رادیو بی بی سی، مجری تلویزیون فارسی بی بی سی شد. جالب توجه اینكه وی در طول فعالیت خود در رسانه های داخلی ایران، همواره از خبرنگاران روزنامه های زنجیره ای و دگراندیش مانند "نشاط"، "توس"، "جامعه"، "حیات نو اقتصادی" و "مجله گلستانه" بوده و آخرین رسانه ای كه از آن به خارج از كشور گریخت نیز روزنامه "یاس نو" به مدیرمسئولی محسن میردامادی" دبیركل حزب منحله مشاركت بود.
 
فرناز قاضی زاده كه بلافاصله پس از خروج از ایران كشف حجاب كرد، پیش از این نیز نشانه هایی از خارج شدنش از اسلام از خود بروز داده بود اما این نشانه ها برای اصلاح طلبان نه تنها مهم نبود بلكه پس از خروج از ایران به همراهی و همكاری ادامه دادند.
 
 
* خواهر فرناز هم در "من و تو" بهایی شد؟!
 
علاوه بر فرناز قاضی زاده و همسرش سینا مطلبی كه به واسطه تلاش چشمگیر بهروز آفاق بهایی شده اند، خواهر فرناز قاضی زاده نیز در یكی دیگر از شبكه های ضدانقلاب لندن یعنی "من و تو" فعالیت خود را آغاز كرده است؛ شبكه ای كه تعداد قابل توجهی از عوامل آن بهایی هستند و از بیان بی شرمانه ترین توهین ها علیه مقدسات اسلام در برنامه های این شبكه و یا حتی صفحات خود در فضای مجازی هیچ ابایی ندارند
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو